BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 608475036

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

Rekomendacje klientów – Piotr Marantowicz

Marcin, Kredyt hipoteczny
Pan Piotr w kontakcie ze mną wykazał się nie tylko bardzo fachową wiedzą, ale przede wszystkim ogromną cierpliwością. Jako że zamieszkuję za granicą, cały proces koordynowany był za pomocą emaili - pan Piotr odpowiadał zawsze cierpliwie i szybko, a wymieniliśmy co najmniej kilkadziesiąt wiadomości. Jeżeli potrzebujecie eksperta, który ma wyjaśnić wszelkie zawiłości i tajemnice procesu przyznawania kredytu hipotecznego, to Piotr Marantowicz będzie naprawdę najlepszym ekspertem. Bardzo polecam!
Sławomir, Kredyt na mieszkanie
Skorzystaliśmy z pośrednictwa Pana Piotra przy kredycie mieszkaniowym Duży plus za: - indywidualne podejście (wybranie ofert dopasowanych do naszych potrzeb) - wiedzę (szczegółowe odpowiedzi na wszystkie nasze pytania o prawnicze sformułowania w umowie z bankiem) - sporo włożonej pracy (marża naszego kredytu została obniżona, w stosunku do pierwotnej propozycji banku) Polecam jego pomoc.
Mirosława, Kredyt konsolidacyjny
Ekspert bardzo rzetelny, miły i wiarygodny. Polecił mi kredyt z którego jestem bardzo zadowolona. Płacę duże niższe raty a co za tym idzie więcej gotówki pozostaje na moje wydatki :)). Polecam tego eksperta wszystkim znajomym. Zna swój fach bardzo dobrze i umie fachowo wyjaśnić wszystkie zagadnienia kredytowe oraz dobrać kredyt najlepszy na rynku w danej chwili dla każdego kredytobiorcy. Pomógł mi bardzo. Jeśli masz ochotę na kredyt to zgłoś się do p.Piotra a na pewno będziesz zadowolona/y z tego co Ci zaproponuje i zaoszczędzisz bardzo dużo swoich pieniędzy.
Sebastian, Kredyt na budowę domu
Dobra współpraca oraz bezproblemowy kontakt,polecam Pana Piotra. Kredyt na budowę domu to całkiem skomplikowane przedsięwzięcie. Pozbieranie tych wszystkich dokumentów związanych z działką, pozwolenia i inne świstki nie jest łatwe - zwłaszcza dla kogoś kto pracuje i zawsze narzeka na brak czasu. Pan Piotr we wszystkim pomógł i dzięki niemu cała sprawa poszła gładko. Dziękuję i polecam.